New Lineage 2 private servers   l2topzone.com   l2.hopzone.net   L2Network   L2jBrasil

Vánoční event 2018 Dark Elmore

Vážení hráči,

čekají nás první Vánoce, které server Dark Elmore 18 oslaví. Připravili jsme pro vás tradiční vánoční stromečkový event. Z eventu vám krom předmětů pro získání vánočních stromečků budou padat i ohňostroje na blížící oslavu konce kalendářního roku.

Start eventu bude po pravidelném automatickém restartu v pondělí 17.12.2018. Event končí v pondělí 7.1.2019 po pravidelném restartu. Eventová NPC budou k dispozici až do restartu 14.1.2019.

Jak to funguje?

Princip je snadný, po celém světě vám budou padat z mobů tyto předměty:

Star Ornament Star Ornament
Bead Ornament Bead Ornament
Fir Tree Branch Fir Tree Branch
Flower Pot Flower Pot

V každém městě je event NPC Santa Trainee, u kterého můžete předměty měnit za vánoční stromečky. Lze získat i Santovu čapku. Ohňostroje budou dropovat spolu s itemy na tvorbu vánočních stromečků.

Vánoční koledy nebudou z mobů dropovat, je jich 10 druhů a vždy to zbytečně znečišťuje inventář. Kdo bude mít zájem může je získat přimo od event NPC Santa Trainee.

Odměny

Christmas Tree Christmas Tree
Special Christmas Tree Special Christmas Tree
Santa's Hat Santa's Hat
Firework Firework
Large Firework Large Firework

Máte také možnost odevzdat u event NPC stromečky a získat náhodnou odměnu. Ptáte se na odměny? Nechte se překvapit. Santa bude odměňovat dle toho jak jste byli na přes rok hodní. Kdo zlobil dostane uhlí :-p

Za celý tým Dark Elmore - Lineage2.cz - Onlinegamers.cz, z.s. vám přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.

Vážení hráči,

po velké migraci se formují nové válčící strany a život na serveru se pomalu vrací do normálu. Naší snahou je přivést nejen nové hráče, ale přilákat i ty, kteří to šli zkusit na jiné projekty. Stále pracujeme na vývoji serveru a úpravách nastavení dle aktuálních potřeb. Denně lze sledovat dění na serveru na našem Live streamu.

Vote boost

V sobotu 1.12.2018 dojde k dalšímu resetu vote na všech vote serverech. Hned v prvním týdnu dalšího vote období chceme dosáhnout co nejlepších výsledků proto, budou zvýšeny odměny za každé vote z 25 WC na 50 WC po dobu jednoho týdne. 

Drop Warrior Coin z Raid Bossů

Od pravidelného restartu v pondělí 3.12.2018 budou ze všech Raid Bossů do levelu 69 (včetně) dropovat Warrior Coins, které také získáváte jako odměnu za vote či z eventů.  

Množství WC se bude měnit dle lvl rozpětí RB.

  • lvl 20-39 => 50 WC
  • lvl 40-51 => 75 WC
  • lvl 52-60 => 100 WC
  • lvl 61-69 => 125 WC

DE Vendor Buff

Od pravidelného restartu v pondělí 3.12.2018 do příštího restartu 10.12.2018 dojde k úpravě buffů dostupných u DE Vendora. Přidáme do výběru sng/dnc před 3tím přestupem na 20 minut pro všechny hráče do levelu 74 (včetně). 

Olympiáda

Reagujeme na opakované prosby hráčů o posun konce olympiády na víkend po Castle Siege. V neděli 2.1.2018 končí 4. perioda olympiády. Nová perioda bude kvůli posunu mimořádně zkrácena na 1 týden a bude končit 9.12.2018. Všechny následující periody budou 14ti denní, tak jak jste zvyklí.

Váš L2 Tým