Vážení hráči a hráčky,

tento článek vám přináší informace o nových dlouho slibovaných minieventech. 

Ruská ruleta

Tento event se bude konat na předem určeném snadno dostupném místě (např. MDT). Pořádání eventu bude oznámeno s dostatečným časovým předstihem. Účastníci se sami dopraví na místo konání. Po příchodu na místo hráč vyčká pokynu od GM. 

  1. V aréně bude rozmístěno 6 čísel (od 1 do 6), hráč si sám jedno číslo zvolí a posadí se k němu.
  2. GM hodí kostkou, číslo které padne zabije hráče sedící u čísla.
  3. GM hází kostkou dokud nezůstane poslední žijící hráč.
  4. Vítězem se stává ten, kdo vydrží v eventu do posledního kola.

Při eventu je přísný zákaz PvP a sbírání itemů či jakékoliv narušování chodu eventu. Při porušení zákazu bude hráč bez předchozího upozornění poslán do jailu!

Diaz říká

Tento event je poněkud netradiční, počet možných účastníků je pouze 10.

  1. Na event se přihlásíte po vyzvání od GM pomocí PM zprávy "EVENT" či jiného slova, které určí GM.
  2. GM začne rozdávat příkazy (sednout, pozdravit, zatancovat, apd.). Příkaz bude uvozen větou "Diaz říká" (např. Diaz říká sednout/sit).
  3. Hráč, který příkaz vykoná jako poslední nebo nevykoná vůbec - vypadává.
  4. Může se stát že bude příkaz řečen bez "Diaz říká" po provedení tohoto úkonu rovněž vypadáváte.
  5. Hráč který zůstane jako poslední vyhrává.

Pro větší přehlednost budou příkazy dle actions záložky tzn. sit, advance, hello, victory atd.

Přejeme příjemnou zábavu,

OG L2 Tým


Vážení hráči a hráčky,

vítám vás v novém roce 2018. Server Dark Elmore oslavil 29.12.2017 třetí měsíc od startu :) Serveru se daří skvěle. Na server díky vote přicházejí další nováčci ze zahraničí, ale i z ČR/SR, což nás moc těší. Prosíme všechny hráče, votujte každý den a získejte Warrior Coiny, které vám pomohou usnadnit si hru a trochu si přivydělat.

Při pondělním pravidelném restartu 8.1.2017 jsme si pro vás připravili několik změn, které chceme na server zavést. Podoba těchto změn nemusí být finální. Vyzkoušejte je v ostrém provozu a dejte nám zpětnou vazbu na našem fóru. 

Olympiáda

Hlavní změnou bude zatraktivnění olympiády i pro běžné hráče, kteří mají jasno v tom, že z nich hrdinové nebudou, a tak se na olympiádu ani neregistrují. Nově totiž získá za odehrané zápasy každý odměnu v podobě Nobles Gate Passů (NGP). Do současnosti bylo nutno získat na olympiádě alespoň 50 bodů. Tento limit byl odstraněn. Pokud budete mít odehráno 9 zápasů a zůstanou vám alespoň nějaké body, můžete si za ně po konci sezóny vybrat NGP. 

Druhou změnou je úprava času. Olympiáda bude probíhat každý den od 20:00 do 24:00.

AntiBuff toggle skill

Tato featura bude uvedena do testovacího provozu na dobu 14ti dní, potom rozhodneme, jak s ní naložit. Funkce je snadná, všechny herní postavy obdrží toogle skill (AntiBuff). Pokud je skill aktivní, nemůže postava přijímat žádné buffy od jiných hráčú mimo party (selfbuffy a buffy od členů party nebudou blokovány). 

OG L2 Tým