LIVE Server Start

0 0 0 0
DAYS HOURS MINUTES SECONDS
New Lineage 2 private servers   l2.hopzone.net   l2topzone.com

Vážení hráči,

přinášíme vám další informace o přípravách Dark Elmore 2018.


Start LIVE serveru

V sobotu 6.10.2018 ve 14:00 GMT+2.


Start BETA TESTU

V pondělí 17.9.2018 v 19:00 GMT+2.


Registrace + Rezervace nicků

Registrace herních účtů a rezervace nicků bude dostupná 16.9.2018 v 19:00 GMT+2. Herní účty budou zachovány i po ukončení BETA. 

Rezervace nicků, jak na to?

V prostředí L2 webu bude možné po registraci herního účtu provést rezervování herních jmen vašich postav. Jméno postavy bude svázáno s vaším L2 profilem a spárováno s vaším herním účtem. Postavu s rezervovaným jménem bude možné založit pouze na herním účtu, s nímž je jméno spojeno.

Všechny rezervace herních jmen budou mít omezenou dobu platnosti a vyprší 20.10.2018 ve 14:00 GMT+2..

Předem předesíláme, že úmyslné blokování nicků bude následně stornováno.

BETA TEST stream

Průběh BETA testu bude streamován, odkazy naleznete v naší live stream sekci.

Jak bude probíhat BETA TEST?

Všechny účty, které registrujete v průběhu BETA testu budou rovněž dostupné při ostrém startu. Veškeré herní postavy budou po ukončení BETA testu smazány. 

Úpravy které budou platné pouze pro BETA test:

  • SoE do Giranu pro každou novou postavu
  • Dark Elmore Beta NPC - je v Giranu hned vedle DE Vendora kousek od GK. Umožní vám dostat se do kterékoli fáze hry, změna levelu, přestupy, adena, DEC atp. Můžete tak otestovat, co si zamanete.
  • Dark Elmore Vendor - po dobu BETY má zpřístupněny všechny sekce, po startu serveru bude částečně omezen. Viz nastavení serveru.
  • 7s - cyklus po 4 hodinách.
  • Olympiáda - 24h cyklus, body přidány v 5 10 15 20 hodin.
  • World chat - shout je viditelný po celém světě.

Anti-BOT ochrana:

Ochrana bude během BETA aktivní. Kdo se ji bude pokoušet testovat, zahraje si až na live serveru!

Bug report:

Případné chyby můžete hlásit na foru v příslušné sekci. Prosím, dobře zvažte, zda jde opravdu o chybu a zda již nebyla reportována dříve.

Prosím, uvědomte si, že se jedná o BETA test, takže je třeba počítat s častými neohlášenými restarty dle potřeb GM a testerů.

Žádáme předem všechny účastníky BETA testu, aby se věnovali především testování a nezatěžovali GM zbytečnými požadavky či dotazy. 

Všem předem děkujeme za pomoc při dolaďování a přípravách spuštění Dark Elmore.

V reakci na žádosti hráčů jsme upravili statické spawny WB. Došlo i na změnu ceny 1. a 2. přestupu v adena. Podrobnosti v sekci O serveru.

Další připravovaný článek bude informovat o VIP modelu + Vote modelu pro DE18.

Těšíme se na vás na startu BETY,

L2 GM tým


Vážení hráči,

přípravy nového serveru Dark Elmore 2018 jsou v plném proudu a s nimi probíhá i několik změn týkajících se webu a toho jak funguje donate model.

Pročištění L2 web profilů

Z důvodu údržby databáze jsme provedli promazání všech web profilů, které nemají žádnou platební historii. Nově byla zavedena unikátnost emailu. Pokud měl někdo více jak jeden web profil na stejný email, došlo k jeho sloučení do jednoho profilu. Na web se můžete přihlašovat nejen pomocí uživatelského jména ale nově i pomocí vašeho emailu. Všem doporučujeme užívání jen jednoho web profilu na kterém budou mít připojeny všechny své účty.

Donate model

Nasadili jsme novou přehlednější verzi donate modelu. Nově budete nakupovat přímo Dark Elmore Coin (dále jen DEC), které si budete moci přenést do hry. DEC již nelze ze hry vracet zpět na vaše profilové konto. Převodní kurz bude stejný 1 CZK = 10 DEC. Původní profilová měna OG na vašich kontech a je automaticky převedena na DEC.

Pro usnadnění jsme zavedli do platebního formuláře tlačítka, která vám rovnou zobrazují DEC bonus. Jednoduše kliknete na tlačítko nebo zadáte množství DEC, v dalším kroku vím bude zobrazena požadovaná částka ve zvolené měně až následně jste přesměrováni na platební bránu, kde částku můžete uhradit. Formulář pro online platby bude k dispozici až po spuštění nové platební brány.

Nová platební brána

Připravujeme pro vás novou platební bránu, která již bude přijímat platby z celého světa. Nabízí velkou škálu platebních metod. Pro ty, kteří nemají možnost platit kartou budou k dispozici alternativní platby a zachováme i možnost bankovního převodu přímo na náš bankovní účet. 

Další připravovaný článek bude informovat o VIP modelu + Vote modelu pro DE18. Informace o datu spuštění Beta Testu zveřejníme v příštím týdnu.

Váš L2 Tým