New Lineage 2 private servers   l2topzone.com   l2.hopzone.net   L2Network   L2jBrasil

Vážení hráči,

dlouho jsme odolávali bombardování dotazy ohledně data spuštění nového projektu Grand Elmore 2019 - Gracia Epilogue. Nebudeme to natahovat dlouhým řečněním a rovnou prozradíme, že server letos startuje v pátek 13.9.2019 ve 20:00 GMT+2

Po uzavření Dark Elmore 2018 začneme překopávat L2web, na kterém postupně zveřejníme podrobné informace o nastavení a fungování nového L2 serveru. Do té doby budeme podávat další informace o předběžném nastavení serveru na našem fóru.

Discord update:

  • Stará témata byla přesunuta do sekce "Archivu Dark Elmore 2018"
  • Byl přidán Dank Memer bot pro zábavu s virtuální měnou
  • Proběhl update emotikon

Přijďte pokecat na náš Discord.

Vážení hráči,

dlouho jsme zvažovali, jak naložit s Dark Elmore Interlude. Populace se zmenšila na zhruba 80-100 HWID/týden, což není tak málo. Po startu DE18 jsme museli herní server a webserver přestěhovat do Holandska a maximálně zvýšit jeho zabezpečení proti DDoS útokům, což se nakonec podařilo. Bohužel, provozní náklady se mnohonásobně navýšily a tak není možné server dlouhodobě udržovat s tak nízkou aktivitou. Současná populace je tak malá, že si na provoz server jednoduše nevydělá. Varianta vrácení serveru do Čech není možná, jelikož i na server s tak malou populací jsou vedeny stále útoky. Od nastavené úrovně zabezpečení nechceme ustupovat, naopak ji budeme stále zdokonalovat.

Z výše uvedených důvodů bude provoz serveru Dark Elmore 2018 ukončen k datu 29.7.2019.

Od března 2019 usilovně pracujeme na přípravách nového projektu. Při startu Interlude jsme vám slibovali následující projekt s novějším chronicle. Tento slib dodržíme a odhadem v polovině září bude startovat nový projekt se jménem Grand Elmore - Gracia Epilogue 2019.

Stejně jako při předchozích projektech bude v dostatečném předstihu před spuštěním ostrého serveru spuštěn BETATEST (odhadem v druhé polovině srpna). BETA všem umožní dopodrobna nový server a jeho nastavení odzkoušet, případně jej připomínkovat. Však už to znáte z předchozích projektů.

Váš L2 tým