Obyvatelé Fantasy Islandu se rozhodli představit svůj báječný ostrov všem odvážným ze serveru Grace. Po celém svém ostrově rozmístili skryté části pokladů (Treasure Sack Pieces). Získat odměnu nebude tak snadné. Je potřeba proměnit se v divokou zvěř a získat tak dovednosti, které umožní části pokladu vyhrabat. Ve všech městech najdete event managery, kteří vás ochotně přepraví na Fantasy Island, a to zadarmo.

V čase od 19:00 do 20:00, a to každý den od 30.3. do 6.4.2015 bude možné od managera zakoupit transformační svitek (Rabbit Transformation Scrolls). Manager vám dá 5 svitků, aby nebylo nutné během eventu přepínat na jiné chary. Svitek vás po rozkliknutí promění na 10 minut v králíčka. Během této transformace získáte 2 nové skilly - Rabbit Magic Eye, pomocí něhož budete hledat skryté truhličky, a Rabbit Tornado, kterým je otevřete. Truhličky vydrží po odhalení asi 18sec, než se despawnou.

Máte možnost objevit i vzácné truhličky, které poznáte tak, že se nad nimi při odhalení objeví ohňostroj. 

Vážení hráči,

letošní vánoční svátky oslavíme eventem Master of Enchanting. Celý tým vám přeje krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2015.

Event poběží od pondělí 22. prosince 2014 do pátku 2. ledna 2015, event postavy Master Yogi zůstanou ve městech až do restartu v pondělí 5. ledna 2015.

Jak event probíhá?

Nasbírejte během expení co nejvíce enchantů Master Yogi's Scroll: Enchant Weapon Master Yogi's Scroll: Enchant Weapon. S těmito svitky zajděte do města za Master Yogi a zakupte si u něj Staff of Master Yogi Staff of Master Yogi. Tuto zbraň se pokuste overenchantovat na co nejvyšší číslo, protože čím vyšší enchant, tím lepší odměnu vám Master Yogi dá! Pro získání odměny musíte mít Staffku equipnutou v rukách při odevzdání!