l2topzone.com   l2.hopzone.net   L2Network   L2jBrasil

Vážení hráči,

je tomu už přes 10 měsíců od spuštění Grand Elmore 2019 a množí se dotazy ohledně projektu 2020. Po několika týmových poradách jsme došli k rozhodnutí, které vám chceme dnes představit.

Projekt Grand Elmore 2019 bude ukončen k datu 17.8.2020 7:00, po uzavření serveru budou pokračovat přípravy nového projektu, na kterých se pracuje již delší dobu. 

Grand Elmore 2020

Nový projekt bude spuštěn na Gracia Epilog chroniclu, podrobnější informace o nastavení rate atp. budeme uvolňovat postupně v průběhu času. Nastavení serveru bude inspirováno zkušenostmi získanými z projektu GE19 a řadou podnětů od samotných hráčů.

Mimo úpravy nastavení můžete očekávat nové eventy a zcela novou verzi serverových statistik, marketu a library, kterou již znáte pod jménem Vault. Start projektu plánujeme v září, přesné datum zveřejníme později. Před spuštěním projektu bude spuštěn open Beta test, tak jako u předchozích projektů a bude trvat přibližně dva týdny.

Lineage2.cz tým

Vážení hráči,

máme pro Vás připraven oblíbený serverový event sklizeň dýní. 

Start eventu bude po pravidelném automatickém restartu v pondělí 23.3.2020 7:00. Event končí v pondělí 6.4.2020 7:00. Eventová NPC budou k dispozici až do restartu 13.4.2020.Průběh eventu

Monstra po celém světě budou dropovat  Nectary, který lze u Event Managera vyměnit za semínka dýní a zbraně. Event Manager se nalézá v každém městě.

Event Manager vám za nasbírané Nectary poskytne:

  • Malé semínko - 1 Nectar
  • Velké semínko - 50 Nectarů
  • Zbraň potřebnou pro sklizeň dýně - 10 Nectarů
Sázení semínek a sklizeň dýní:
Poklikáním na semínko zasadíte dýni. Dýni musíte 5x zalít pomoci Nectarů (vezmete do targetu dýni a 5x poklikáte na Nectar). Dýně po zalití vyroste a promění se v dýni různé kvality a v ten moment ji můžete sklidit pomocí zakoupené zbraně. 

Dýni sklidíte tak že na ni zaútočíte pomocí zakoupené zbraně, útokem jinou zbraní či kouzlem snižujete šanci na drop. Doporučujeme sklizeň provádět ve skupině 4-5ti lidí, aby vám dýně nezmizela ještě před tím, než se vám ji podaří otevřít.

Odměny

Scroll: Enchant Weapon (A) Scroll: Enchant Weapon (A)
Scroll: Enchant Armor (A) Scroll: Enchant Armor (A)
Scroll: Enchant Weapon (B) Scroll: Enchant Weapon (B)
Scroll: Enchant Armor (B) Scroll: Enchant Armor (B)
Scroll: Enchant Weapon (C) Scroll: Enchant Weapon (C)
Scroll: Enchant Armor (C) Scroll: Enchant Armor (C)
Scroll: Enchant Weapon (S) Scroll: Enchant Weapon (S)
Scroll: Enchant Armor (S) Scroll: Enchant Armor (S)
Greater Haste Potion Greater Haste Potion
Greater Swift Attack Potion Greater Swift Attack Potion
Quick Healing Potion Quick Healing Potion
Gemstone S Gemstone S
Greater Magic Haste Potion Greater Magic Haste Potion
Giant's Codex Giant's Codex
Giant's Codex - Mastery Giant's Codex - Mastery
Warrior's Coin Warrior's Coin