New Lineage 2 private servers   l2topzone.com   l2.hopzone.net   L2Network   L2jBrasil

Vážení hráči,

od pondělního pravidelného restartu 19.11.2018 7:00 GMT+1 startuje druhá fáze našeho Bonus Start Eventu, který má usnadnit start nově příchozím hráčům. 

Bonus Start Event

Všechny nově založené postavy budou mít ve svém inventáři dostupný předmět Bonus Start Event Box, ze kterého po rozkliknutí získáte Shadow zbraně a armory s životností na 7 dní.

Nově došlo k těmto změnám:

  • shadow itemy jsou dostupné až do low B Grade
  • buffy u Vendora budou až do úrovně 74 zcela zdarma
  • každá nově založená postava bude mít v inventáři SoE rovnou do Giranu

Rune of Sealstones

U DarkElmore Vendora lze nyní získat krom XP a SP run také Sealstone Runu. Runa zvyšuje dle své úrovně drop Sealstones získaných v katakombách a nekropolích na 3 dny. 

L2 Tým

Aktuální informace

12:23Přesun serveru je dokončen, login bude otevřen ve 13:00 GMT+1.

11:48 - OK, server je online, ale potřebujeme nějaký čas na testy. Předpokládaný čas spuštění je 13:00 GMT+1. Pokud zde nebude uvedeno jinak.

9:19 - Přesun je dokončen, ale nastaly nějaké potíže s licencí SmuartGuardu, čekáme na odpověď SG podpory. Jsme nuceni posunout start serveru. Další informace podáme ve 12:00 GMT+1. Dekujeme za pochopení.


Vážení hráči,

po včerejších zkušenosti s lagy jsme se rozhodli uspíšit náš přesun serveru do jiné serverovny. Jelikož se na přípravách pracuje již několik dní, provedeme přesun dnes. Server bude odstaven v  7:30 GMT+1. Pokud půjde vše jak bude možné logovat v 9:30 GMT+1. 

Pokud nastanou jakékoliv komplikace, budou veškeré informace dostupné v tomto článku.

Z vaší strany se nic nemění. System patch a vše ostatní zůstává stejné.

Některé webové služby budou dočasně nedostupné.

Děkujeme všem za trpělivost.

L2 Team